Zbuduj unikatowy model słynnego myśliwca!

Nowa kolekcja od De Agostini – MIG-29 w skali 1:24.

Zamów kolekcję na stronie http://bit.ly/airfightersMIG29, wykorzystując swój indywidualny kod MIG29PRO i otrzymaj wyjątkowe prezenty tylko dla prenumeratorów!

MiG-29 to sowiecki myśliwiec z okresu Zimnej Wojny, który okazał się konstrukcją ponadczasową. Choć od wprowadzenia go do służby minęło 40 lat, to wciąż przewyższa niektórymi parametrami o wiele młodsze maszyny. MiG-29 stał się symbolem polskich Sił Powietrznych. Stanowił ich trzon przez niemal dwie dekady.

Dzięki najnowszej kolekcji wydawnictwa De Agostini każdy może się stać właścicielem modelu tego kultowego myśliwca w skali 1:24. Wystarczy zamówić prenumeratę i część po części zacząć składać MiG-a u siebie w domu.

Gotowy model myśliwca MiG-29 ma imponujące rozmiary – prawie 71 cm długości i 46 cm rozpiętości skrzydeł. Wyposażony jest w ruchome elementy – otwieraną osłonę kabiny, chowane podwozie, ruchome powierzchnie sterowe. Działają także światła nawigacyjne i światło lądowania.

Przewidywana długość kolekcji to 120 numerów. Każdy kolejny numer składa się zeszytu oraz elementów, z których będziesz mógł zbudować statyczny model MiG-a-29 w skali 1:24! Każdy zeszyt kolekcji, oprócz szczegółowej instrukcji montażu, przedstawia najsłynniejsze samoloty bojowe, ich historię i dane techniczne. Nie brakuje w nich pasjonujacych opowieści oraz unikatowych zdjęć.

Prenumeratorzy mogą liczyć na niższą cenę niż w kiosku oraz unikatowe prezenty - 3 plakaty ze zdjęciami samolotów, segregator na zeszyty kolekcji, breloczek do kluczy w kształcie samolotu MiG-29, porcelanowy kubek oraz model MiG-a-29 w skali 1:100!

Natomiast w prenumeracie Premium dodatkowymi prezentami są: podstawka pod model, unikalna koszulka oraz wszystkie wydania zeszytów w formie cyfrowej!

Zamów kolekcję na stronie http://bit.ly/airfightersMIG29, wykorzystując swój indywidualny kod MIG29PRO i otrzymaj wyjątkowe prezenty tylko dla prenumeratorów!

Źródło: De Agostini
Artykuł Sponsorowany


Zobacz zeszyt (PDF)

Zobacz blister zestawu (PDF)