Jeżeli oglądając Top Gun, marzyłeś by choć raz poczuć się jak pilot myśliwca, czas przestać marzyć. Polski odrzutowy samolot szkolno-bojowy TS-11 Iskra bis D czeka na Ciebie!

Niebanalny prezent dla Ciebie lub kogoś bliskiego. Dzień z życia pilota wojskowego samolotu odrzutowego TS-11 Iskra.

Fundacja Biało-Czerwone Skrzydła (www.bialoczerwoneskrzydla.org / fbsc.pl) nie przestaje zaskakiwać swoją wizją i co warte podkreślenia – konsekwencją realizacji celów! Samoloty takie jak TS-11 Iskra, AN2, czy PLZ 101 Gawron zyskują dzięki nim nowe życie, a razem grupą 3AT3 Formation Flying Team można podziwiać je podczas wielu pokazów lotniczych. Dzięki zaangażowaniu FBCS polska myśl techniczna cały czas jest promowana nie tylko w Polsce, lecz w całej Europie. Loty zapoznawcze FBCS.pl

Więcej…

Aerobaltic Online 2020

Aerobaltic Online 2020

Specjalnie dla Was zaglądamy do kabiny F-16 i sprawdzamy, co się w niej dzieje w trakcie pokazów! Wyjątkowe ujęcia i rozmowa z F-16 Tiger Demo Team Poland już jutro! Widzimy się na 👉Aerobaltic Online 2020!

We decided to take a closer look at the F-16 cabin and check out what's happening there during the display! Amazing videos and interview with F-16 Tiger Demo Team Poland tomorrow!  See you 🔜Aerobaltic Online 2020!

źródło: Aerobaltic Online 2020